Letní tábor HAMERNICE - Tábornický klub Smrček

Profily vedoucích

Jsme kolektiv vedoucích, organizujeme a pořádáme letní tábory pro děti.
Baví nás to, a proto jsme absolvovali tzv. kurz „Velká placka“, který nás opravňuje vést dětské kolektivy a veškerou činnosti s nimi.

Mnozí z nás si rozšířili své vědomosti a dovednosti i o kurz Zdravotníka zotavovacích akcí.

 
JUDr. Ludvík Ševčík ( Ševa ) ( hlavní vedoucí )
Od roku 1998 jsem hlavním vedoucím turnusu, s dětmi pracuji přes 25 let. Jsem šťastný otec čtyř synů.
Jarmil Mička ( Jára ) ( garant počasí )
Hamernice mne za(u)jala již za Středověku (1999). Pravidelně se podílím na tvorbě herního systému celotáborové hry a plánování závěrečné etapy, jejíž průběhy rád zpestřuji netradičními šiframi. Inspiraci čerpám účastí na šifrovacích soutěžích (TMOU, Bedna), jsem instruktorem nízkých lanových překážek. V posledních letech se uplatňuji také jako spolehlivý garant počasí.
Martin Gottwald ( gotty )
Na Hamernici jezdím od roku 1996 (švédové). Před tím jsem jezdil na taneční tábor Skryje, Nový kanclíř s kompasem, tábor v Žirovnici na vysočině atd. Absolvoval jsem kurz Velkou i Malou placku a pomáhám také v organizaci dětského dne v Brně a vánoc na Nové radnici. Údolí jsem si zamiloval, stejně jako nejskvělejší tábor.
Jiří Gloc ( Jiglo )
Na táboře jsem byl poprvé v roce 1991 jako malý “špunt”, pak až v roce 2OO2 na Hobita. S bratrem Petrem vyučuji tábornickou akademii Uzly a uzlíky. Pomáhám  v organizaci dětského dne v Brně.
Kateřina Chmelařová ( Kačka )
Na Hamernici jezdím několik posledních desítek let a už si nedovedu představit letní prázdniny bez tábora. Hamernice pro mě znamená nádherné místo v přírodě, skvělou partu lidí, spoustu legrace, relaxu i příležitosti k zamyšlení.
Markéta Svojanovská ( Make )
Na letní tábor Hamernice jezdím už několik mnoho let a nedokážu si pořádně léto bez něj představit, začala jsem jezdit jako dítě a přes instruktora jsem se dostala až na vedoucí, absolvovala jsem kurzy Malá a Velká Placka a vystudovala jsem pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity. Práce s dětmi mne moc baví hlavně v nádherném prostředí údolí Hamernice.
Jan Svojanovský ( Medvěd )
V roce 2010 jsem absolvoval kurz na Velkou Placku. Od malička jezdím na tábory. Byl to pro mne vždy největší zážitek z celých prázdnin. Na tábor v Hamernici jezdím už několik let jako pomocná síla a vedoucí a stále je to pro mne nejoblíbenější část prázdnin. Jsem rád, že i v dnešní době existují děti, které mají zájem o přírodu a pobyt v ní je pro ně stejným zážitkem jako byl kdysi pro mne.
Dana Lachmanová ( Mamka )
Na letní tábor Hamernice jezdím vařit dětem už několik mnoho let, je to velice náročné v podmínkách kuchyně, kde se vaří bez plynu a elektřiny, ale výsledek je vždy perfektní.
Jan Kuřitka ( Rambo ) ( zdravotník )
Tábory zaplňují moje letní prázdniny už od druhé třídy a na Hamernici jsem začal jezdit v roce 1997.
Rok 2001 byl mým prvním v řadách vedení. 
Orlické hory jsou překrásné a naše údolí magnetizuje, proto se tam každý rok rád vracím.
Daniel Koutník ( Dan )
Na tábor do údolí Hamernice jezdím od roku 2006. Zprvu jako dítě, později jako jeden z vedoucích. Vždy mě sem táhla krásná a divoká příroda, dobrý kolektiv a spousta dobrodružství, která zde zažíváme.
Jan Říha ( Bohumil ) ( hlavní grafik )
Jezdím na tábor od nepaměti a je mi ctí věnovat svůj volný čas přípravou kostýmů a vzpomínek co si všichni odvezou domů. Protože to jsou momenty, které se nedají povědět, jen zažít.
Lucie Salyková ( Cucka )
Jana Fadrná ( Janička )
Zuzana Vyorálková ( Zuza ) ( Kuchařka )
Hamernice mě očarovala už jako malou. Od té doby je to jedno z mých nejmilejších míst na planetě. Nikde jinde si neužiju tolik legrace a nikde jinde si tak skvěle nevyčistím hlavu. A nikde jinde tak neuplatním kuchařské umění :-)))
Tomáš Lachman ( Lachtan )
Na Hamernici jezdím už od roku 1997. Zažil jsem tento tábor jako dítě, instruktor a teď jako vedoucí. Letní prázdniny si bez tábora nedokážu představit.
 
Jakub Ševčík ( Kuba )
Na Hamernici jezdím již od útlého dětství a rád se do údolí řeky Říčky každý rok vracím. Od roku 2016 jsem členem vedení. Péče o děti je mým koníčkem, snad i kvůli mým třem mladším bratrům.
Tomáš Ryšánek ( Tryš )
Na Hamernici jsem byl poprvé v roce 2006 a zdejší prostředí mě naprosto učarovalo. Od té doby jezdím pravidelně každý rok. Těch nejkrásnějších 14 dní v roce prožiji vždy právě na Hamernici.
Petra Křápková ( Zdravotnice )
Začala jsem "Cestou kolem světa" v roce 2010 a má cesta stále trvá. Údolí mě hned napoprvé okouzlilo a léto bez tábora si už ani nodokážu představit. Absolvovala jsem kurz " Malá placka" instruktora. Na táboře vyučuji tábornickou školu Zdravovědy.
 
Michaela Machová ( Myšpec )
Jezdím na Hamernici od roku 2016, a letní prázdniny si nedovedu představit, bez našeho údolí. 

Letní tábor HAMERNICE - tábor, kde spousta dětí tráví letní prázdniny


TOPlist